Ellok Märklin / Hamo
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN / HAMO ELLOK, spår Ho, 3 st, 1950-60-tal, bestående av 2 st 3030 (1950-60-tal), samt Hamo 8343, samtliga i fabriksförpackningar
Äldre 3030 med lagning undertill, funktioner ej testade, bruksslitage, Märklin senare koppel
747910
2020-03-15