Ellok Märklin / Hamo

Ellok Märklin / Hamo
Ellok Märklin / Hamo
Ellok Märklin / Hamo
Ellok Märklin / Hamo
Ellok Märklin / Hamo
Ellok Märklin / Hamo

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN / HAMO ELLOK, spår Ho, 3 st, 1950-60-tal, bestående av 2 st 3030 (1950-60-tal), samt Hamo 8343, samtliga i fabriksförpackningar

Äldre 3030 med lagning undertill, funktioner ej testade, bruksslitage, Märklin senare koppel

747910

2020-03-15