Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
400 EUR
JUHO RISSANEN (1873-1950) Segelhissning, signerad samt daterad 1926, blandteknik med akvarell och tusch, 28x17 cm
747914
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här