Juho Rissanen målning

Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning
Juho Rissanen målning

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

400 EUR

JUHO RISSANEN (1873-1950) Segelhissning, signerad samt daterad 1926, blandteknik med akvarell och tusch, 28x17 cm

747914

2020-05-17