Per Wilhelm Cedergren olja

Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896): Kustmotiv, signerad samt daterad P W Cedergren -65, olja på pannå, ca 18x13,5 cm

747923

2020-03-11