Stolar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR (6) sannolikt England, 1800-talets andra hälft, mahogny, avvikande stoppning och klädsel, sitthöjd ca 46 cm
En ryg med lös del, en något lös i fogarna, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
747924
2020-03-16