Urban Engström

Urban Engström
Urban Engström
Urban Engström
Urban Engström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URBAN ENGSTRÖM (född 1955) ´´Riktning- Bgjo´´, signerad och daterad á tergo Urban Engström 1981, olja på duk, ca 170x235 cm

747934

2020-03-11