Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
SOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal, skuren dekor, genombruten rygg, senare vitmålad, längd ca 200, sitthöjd
45 cm
Proveniens: Fredriksdal
Renoverad, kompletterad, slitage, märken
747937
2020-03-17