Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, tidigt 1900-tal, sannolikt silver, socklar i vit marmor, höjd ca 25 cm

Den ena med något böjd ljushållare, slitage, nagg på socklarna

747939

2020-03-16