Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKYLT i emalj, "Tvättbjörn" 1900-talets mitt, ca 35x82 cm
Zustandsbeschreibung
Rostangrepp och färgbortfall i hörnen och kanterna, slitage
747946
2020-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner