Stolar 2 par gustaviansk stil

Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil
Stolar 2 par gustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 2 par, gustaviansk stil, 18/1900-tal, senare bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, något ostabila

747949

2020-03-16