Yngve Ekström fåtöljer Lamino med fotpall

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, 1-par "Lamino" fåtöljer, samt fotpall, karm i bok och klädsel i grått fårskinn, brännmärkt Swedese design Yngve Ekström made in Sweden, sitthöjd ca 30 cm

Skador, slitage, fläckar

747966

2020-03-11