Yngve Ekström fåtöljer Lamino med fotpall
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, 1-par "Lamino" fåtöljer, samt fotpall, karm i bok och klädsel i grått fårskinn, brännmärkt Swedese design Yngve Ekström made in Sweden, sitthöjd ca 30 cm
Skador, slitage, fläckar
747966
2020-03-11