Bordsgafflar samt teskedar silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSGAFFLAR, 6+1+1, silver, Estland (1924-1939), St.Petersburg (1896), Odessa (1896), TESKEDAR, 5 st, silver, stämplade S.F, St.Petersburg 1882, längd 15-20,5 cm, vikt 563 g
Teskedar med monogram, slitage
747974
2020-03-14