Bordsgafflar samt teskedar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSGAFFLAR, 6+1+1, silver, Estland (1924-1939), St.Petersburg (1896), Odessa (1896), TESKEDAR, 5 st, silver, stämplade S.F, St.Petersburg 1882, längd 15-20,5 cm, vikt 563 g

Teskedar med monogram, slitage

747974

2020-03-14