Sam Vanni serigrafi

Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

SAM VANNI (1906-1992) komposition, signerad samt daterad -88, serigrafi, numrerad 45/75, 57x39 cm

747983

2020-03-11