Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDOBORD, skiva i röd granit, rostpatinerad och lackad ställning, 140x40, höjd ca. 72 cm
Proveniens: designer Djon Clausen
Bruksslitage.
747986
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här