SIDOBORD

SIDOBORD
SIDOBORD
SIDOBORD
SIDOBORD
SIDOBORD
SIDOBORD

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDOBORD, skiva i röd granit, rostpatinerad och lackad ställning, 140x40, höjd ca. 72 cm

Proveniens: designer Djon Clausen

Bruksslitage.

747986

2020-03-11