Ernst Mether- Borgstöm serigrafi

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

ERNST METHER-BORGSTRÖM (1917-1996) komposition, signerad samt daterad -78, serigrafi, numrerad 40/100, 47x33 cm

747991

2020-03-11