Richard Mortensen serigrafi

Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi
Richard Mortensen serigrafi

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

RICHARD MORTENSEN (1910-1993) komposition, signerad samt daterad -61, serigrafi, 35/65, 49x37 cm

747996

2020-03-11