Erik Detthow, Stilleben med kanna

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC DETTHOW (1888-1952): Stilleben med kanna, signerad Detthow, olja på duk, 35,5x27,5 cm.

748004

2020-04-05