Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, brons, i form av snäcka, sockel av alabaster, signerad B Vuksa, stämplad 89, 2/6, höjd ca 25 cm

Smärre repor

748011

2020-03-14