Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JACOB WEIDEMANN(1923-2001):modellstudie, olja på pannå, signerad samt daterad Weidemann - 45, mått 30x36 cm
Zustandsbeschreibung
748013
2020-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner