Jacob Weidemann

 Jacob Weidemann
 Jacob Weidemann
 Jacob Weidemann
 Jacob Weidemann

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JACOB WEIDEMANN(1923-2001):modellstudie, olja på pannå, signerad samt daterad Weidemann - 45, mått 30x36 cm

Zustandsbeschreibung

748013

2020-03-16