Skålar och salladsbestick

Skålar och salladsbestick
Skålar och salladsbestick
Skålar och salladsbestick
Skålar och salladsbestick
Skålar och salladsbestick
Skålar och salladsbestick

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 2 st., SALLADSBESTICK 1 par, teak, 1900-talets mitt, varav en märkt Uppsala Slöjd, skålarnas höjd 11-13 cm, salladsbesticks längd 31 cm

Bruksslitage

748038

2020-03-12