Sideboard 1900-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, stenskiva, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 89 (total höjd 93), 104x56 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador, skivan med fläckar

748041

2020-03-11