Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE (1920-1990): vas, stengods, Rörstrand, 1960-tal, mörkt melerad glasyr, spolformad med uppdragen hals, höjd 35 cm.
Några färgrepor, i övrigt gott skick.
748044
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här