Axel Fredrik Cederholm gouche

Axel Fredrik Cederholm gouche
Axel Fredrik Cederholm gouche
Axel Fredrik Cederholm gouche
Axel Fredrik Cederholm gouche
Axel Fredrik Cederholm gouche
Axel Fredrik Cederholm gouche

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL FREDRIK CEDERHOLM (1780-1828): Parklandskap med vandrande par, signerad och daterad Cederholm 1809, gouche, ca 18x27 cm

748052

2020-03-11