Liss Eriksson byst

Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst
Liss Eriksson byst

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): Flickhuvud, signerad och daterad LissEriksson, gjutarmärkt H Bergman Cire Perdue, förgylld brons, monterad på stensockel, totalhöjd 39 cm

748053

2020-03-12