Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad Rune Jansson, olja på duk, ca 48x32 cm
748060
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här