Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad Rune Jansson, olja på duk, ca 48x32 cm
Zustandsbeschreibung
748060
2020-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner