Ebba Hammarskiöld olja

Ebba Hammarskiöld olja
Ebba Hammarskiöld olja
Ebba Hammarskiöld olja
Ebba Hammarskiöld olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA HAMMARSKIÖLD (född 1951): "Elegi över en förlorad längtan", monogramsignerad EH, daterad a tergo -95, olja på duk, 50x61 cm

748080

2020-03-12