Erik Detthow, Paysage du Gers

Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers
Erik Detthow, Paysage du Gers

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC DETTHOW (1888-1952): Paysage du Gers, signerad Detthow, olja på pannå, 23x32 cm.

748086

2020-04-05