Tennfat 1744

Tennfat 1744
Tennfat 1744
Tennfat 1744
Tennfat 1744
Tennfat 1744
Tennfat 1744
Tennfat 1744
Tennfat 1744

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENNFAT, 1744, diameter ca 46 cm

Åldersrelaterat slitage och lagningar

748093

2020-03-11