Vägglampor 1 par

Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par
Vägglampor 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS/SCANLIGHT, vägglampor, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, längd 73, längd från vägg 28 cm

Skärmar med smärre slitage

748097

2020-03-11