Oljetråg 1 par
Closed
2020-03-11
748110
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OLJETRÅG, 1 par, 1900-tal, Shell, gullackerad plåt, höjd 61, 27x39 cm
Brukssslitage