Oljetråg 1 par

Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par
Oljetråg 1 par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJETRÅG, 1 par, 1900-tal, Shell, gullackerad plåt, höjd 61, 27x39 cm

Brukssslitage

748110

2020-03-11