Bordslampor BJS Skeleffteå

Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå
Bordslampor BJS Skeleffteå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1970-tal, 1 par, BJS Skeleffteå, mässing och teak, vridbar skärm, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

748111

2020-03-11