Samson urna

Samson urna
Samson urna
Samson urna
Samson urna
Samson urna
Samson urna

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SAMSON, urna, omkring 1900, porslin, kinesiserande dekor i guld och famille rose-färger, höjd 20 cm.

Ställvis ytslitage, fot med lagning.

748112

2020-03-22