Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SAMSON, urna, omkring 1900, porslin, kinesiserande dekor i guld och famille rose-färger, höjd 20 cm.
Ställvis ytslitage, fot med lagning.
748112
2020-03-22