Resekamera 1800-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RESEKAMERA, 1800-talets senare del, Stölten & Simmonsen, Köpenhamn/Malmö, kamera i träfodral med mässingsbeslag, stativ och 3 plåtar medföljer, yttre fodral i kanvas, kamerans storlek ca 32x28,5x11 cm
748157
2020-04-26