Terrin med fat Kina 1700-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
TERRIN MED FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blå dekor, terrinens längd ca 31 cm, fatets längd ca 34 cm
Kuntoraportti
Fatet med nagg
748181
Päivämäärä:
2020-03-13