Terrin med fat Kina 1700-tal

Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal
Terrin med fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

TERRIN MED FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blå dekor, terrinens längd ca 31 cm, fatets längd ca 34 cm

Kuntoraportti

Fatet med nagg

748181

Päivämäärä:

2020-03-13