Sminkbord med stol jugend
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SMINKBORD, 2 dlr, 1920-tal, jugend, vitmålad, med tredelad spegel, låsbara skåpdelar varav en med tre lådor, andra med hyllplan, låsbar låda i sargen, höjder 95-85, 130x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skåpdelar passar inte nycklarna - lådan i sarg fungerar
748203
Päivämäärä:
2020-03-17