Sminkbord med stol jugend

Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend
Sminkbord med stol jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SMINKBORD, 2 dlr, 1920-tal, jugend, vitmålad, med tredelad spegel, låsbara skåpdelar varav en med tre lådor, andra med hyllplan, låsbar låda i sargen, höjder 95-85, 130x50 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, skåpdelar passar inte nycklarna - lådan i sarg fungerar

748203

Päivämäärä:

2020-03-17