Sängstomme gustaviansk stil

Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil
Sängstomme gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1900-tal, senare bemålning, höjd ca 103, 190x100 cm

Slitage, färgbortfall

748209

2020-03-16