Bordslampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Samson, Frankrike, 1900-tal, genombruten samt med målad dekor av bl a vapensköld, senare sockel i betsat trä, överst bronsbleck, höjd ca 43 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
748215
2020-03-16