Monterhyllor Kina 1900-tal

Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal
Monterhyllor Kina 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

MONTERHYLLOR, 1 par, trä, Kina, 1900-talets andra hälft, rund form, svängda ben, höjd ca 47, 37x13,5 cm

Slitage, sprickor

748230

2020-03-13