Einar Jolin akvarell 1924

Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924
Einar Jolin akvarell 1924

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Porträtt av kvinna i korgstol, signerad och daterad Einar Jolin Visby juli 1924, akvarell, 49,5x31 cm

748243

2020-04-05