Ewald Dahlskog akvarell Cagnes 1927

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EWALD DAHLSKOG (1894-1950): Sydfransk by, signerad och daterad E Dahlskog Cagnes 31 maj 1927, akvarell, 49x62 cm

748244

2020-04-05