Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRTHASKOLAN, aftonklänning med strasskärp, 1960-tal, storlek ca 36/38, totallängd 140 cm, fodrad
Strasskärp med slitage, bruksslitage
748248
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här