Märthaskolan

Märthaskolan
Märthaskolan
Märthaskolan
Märthaskolan
Märthaskolan
Märthaskolan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRTHASKOLAN, aftonklänning med strasskärp, 1960-tal, storlek ca 36/38, totallängd 140 cm, fodrad

Strasskärp med slitage, bruksslitage

748248

2020-03-11