Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Th. Valentiner, Danmark, 1950/60-tal, mässing, etikettmärkt, 10 ljusarmar, höjd ca 67, diameter 68 cm
Ingår i temaauktionen light up the dark
mindre fläckar, slitage förekommer
748264
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här