Klubbat för:
7 600 EUR
Utropspris
8 000 EUR
FANNY CHURBERG (1845-1892) "Bergsbäck" (ca 1871), signerad, olja på pannå, 40x60 cm
Litteratur: Aune Lindström (1938): avbildad som nr 5.
748269
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här