Nils Jonsson sideboard
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, "Trio", sideboard, teakfanér, 1960-tal, Bra Bohag Troeds, 5 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan,, senare bemålning på underrede och bakstycke, höjd ca 78, 191x44 cm
Ett sidostycke slaget, bruksslitage
748276
2020-03-12