Fåtölj 1900-tal

Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940/50-tal, Swedish Modern, klädd i grå ulltextil, bestade ben, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

748284

2020-03-12