Yngve Ekström Vitrinskåp samt hylla "Krus"
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, vitrinskåp samt hylla, modell "Krus", två sektioner, tvådelade, riopalisander, 1950/60-tal, Westbergs Möbler, Tranås, reliefdekor, etikettmärkning från Pierre Bergé Associé, höjd ca 188 cm, bredd ca 100 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
luckor med skador
748285
2020-03-31