Yngve Ekström Vitrinskåp samt hylla "Krus"

Yngve Ekström Vitrinskåp samt hylla

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, vitrinskåp samt hylla, modell "Krus", två sektioner, tvådelade, riopalisander, 1950/60-tal, Westbergs Möbler, Tranås, reliefdekor, etikettmärkning från Pierre Bergé Associé, höjd ca 188 cm, bredd ca 100 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

luckor med skador

748285

2020-03-31