Edgar Freyberg oljemålning

Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

EDGAR FREYBERG (Tyskland född 1927): Kustbild, signerad Edgar Freyberg, olja på duk, 79x69 cm

748288

2020-03-12