Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Interiör, signerad Eva Bagge, olja på duk, ca 60x49 cm

Ojämn duk, mindre skada/färgbortfall

748290

2020-03-11